Pfo - Maatschappelijke zaken

HOME  |  Pfo - Maatschappelijke zaken

Pfo - Maatschappelijke zaken

Het portefeuillehoudersoverleg Maatschappelijke Zaken houdt zich bezig met sociale zaken, onderwijs, jeugd, zorg, OGGZ, jeugd gezondheidszorg, volksgezondheid en Wmo. De bestuurlijke problematiek is op een aantal beleidsterreinen bij elke gemeente gelijk en vaak gemeenteoverstijgend.

Voortgangsberichten

Het laatste nieuws omtrent de programma's en thema's leest u in de voortgangsberichten.

Contact

Voor vragen kunt u contact opnemen met Andra van Meggelen, secretaris van het Pfo. 
T: 0181 - 330423
E: a.meggelen@hellevoetsluis.nl
 

Wilbert Borgonjen

Borgonjen
contactgegevens en taken Wilbert Borgonjen
FunctieLid
Adresgemeente Brielle
E-mailadresw.borgonjen@brielle.nl

Hans van der Velde

van der Velde
contactgegevens en taken Hans van der Velde
FunctieVoorzitter
Adresgemeente Hellevoetsluis
E-mailadresH.Velde@hellevoetsluis.nl

Christel Mourik

Mourik
contactgegevens en taken Christel Mourik
FunctieLid
Adresgemeente Nissewaard
E-mailadresc.mourik@nissewaard.nl

Dirk van der Schaaf

van der Schaaf
contactgegevens en taken Dirk van der Schaaf
FunctieLid
Adresgemeente Nissewaard
E-mailadresd.vanderschaaf@nissewaard.nl

Kees Dijkman

Dijkman
contactgegevens en taken Kees Dijkman
FunctieLid
Adresgemeente Nissewaard
E-mailadrescj.dijkman@nissewaard.nl

Paméla Blok

Blok
contactgegevens en taken Paméla Blok
FunctieLid
Adresgemeente Westvoorne
E-mailadrespblok@westvoorne.nl

Andra van Meggelen

van Meggelen
contactgegevens en taken Andra van Meggelen
FunctieSecretaris
Adresgemeente Hellevoetsluis
E-mailadresa.meggelen@hellevoetsluis.nl
Top